SERIA-S 3 Lata gwarancji    SERIA-L 5 Lat gwarancji
          
               
  mini4D mini4d product     wide1 wide1 product  
  Niewielki moduł LED idealny do użytku w aplikacjach wewnętrznych.     Wydajny moduł LED wyposażony w specjalną soczewkę. Moduł posiada możliwość dolutowania przewodów po obu stronach. Idealnie sprawdza się do stosowania w niskich kasetonach oraz małych literach.  
               
  micron5V mini3 product
    gMAX3 gmax3 product
 
  Mikro moduł LED o minimalnych wymiarach i możliwościach lutowania po obu stronach. Moduły micron5V są idealne dla bardzo płytkich przezroczystych liter.     Wyjątkowo mocny moduł LED o szerokim kącie rozsyłu. Idealny do reklam o dużych rozmiarach. Optymalna głębokość montażu wynosi od 100 mm do 250 mm.  
               
   mini3 mini3 product
    vMAX3 vmax3 product
 
  Bardzo kompaktowy moduł LED o dużej mocy świetlnej. Idealne do wąskich, małych, płaskich i kanciastych podświetlanych billboardów.     Wydajny moduł LED o szerokim kącie rozsyłu, przeznaczony do płaskich banerów lub listew profilowych.  
               
  nation3 micron5V product
    gMAX2 gMAX2 product
 
  Ekonomiczny moduł LED o szerokim kącie rozsyłu, przeznaczony do stosowania w płaskich profilach lub przezroczystych billboardach.     Wyjątkowo mocny moduł LED o szerokim kącie rozsyłu. Idealny do reklam o dużych rozmiarach. Optymalna głębokość montażu wynosi od 60 mm do 140 mm.  
               
  wide1p wide1p product
    vMAX2 vMAX2 product
 
  Ekonomiczny moduł LED wyposażony w soczewkę o specjalnym rozsyle światła. Przeznaczony do stosowania w kasetonach o głębokości od 70 do 170mm.     Wydajny 2-diodowy moduł LED o szerokim kącie świecenia do stosowania w płytkich banerach i listwach profilowych.  
               
  eco3s-lw RGB vidia3RGB product      gMAX1 
 
gMAX1 product
 
 

Moduł LED RGB o kącie świecenia 140°. Do głębokości instalacji w zakresie od 80 do 200 mm. Kolor modułu można dowolnie zmieniać za pomocą kontrolera.

    Kompaktowy moduł LED o wysokim stopniu ochrony IP68 oraz szerokim zakresie temperatur pracy. Idealny do niskich kasetonów reklamowych oraz liter przestrzennych.  
               
       miniBOX 
 
gminiBOX product
 
          Moduł LED do zastosowania w dwustronnych kasetach oświetleniowych.  
               

 

 

 

 

 


O nas


Informacje techniczne


Katalog produktów


Dystrybucja