O nas    
              
   

 

       
   

 

LEDLink pojawił się w 2012 roku jako marka stworzona dla profesjonalistów z inicjatywy osób z branży LED. Od początku, bazując na wieloletnim doświadczeniu w projektowaniu, produkcji i sprzedaży, polegamy na nowoczesnych i trwałych rozwiązaniach i partnerstwie z naszymi klientami. Jakość i niezawodność to najważniejsze priorytety. Przejrzystość w zakresie współpracy i sprzedaży jest dla nas niezwykle istotna i stanowi podstawy budowania doskonałej relacji.

Dzięki nabytemu know-how i uważnemu śledzeniu trendów rynkowych jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom nowoczesne produkty, optymalnie dostosowane do poszczególnych obszarów rynkowych. Szeroka gama oferowanych rozwiązań pozwala nam szybko i sprawnie reagować na potrzeby klientów i spełniać je w jak największym stopniu. Opracowane przez nas produkty wyróżnia optymalny stosunek ceny do wydajności oraz profesjonalizm wykonania.

Kooperacja z wiodącymi firmami z branży oświetleniowej doprowadziła do powstania wielu unikalnych produktów dostosowanych do ich wymagań. Ściśle współpracujemy z naszymi klientami na każdym etapie projektowania lub produkcji. Nasze  rozwiązania cechuje wysoka jakość i customizacja, co umożliwia naszym partnerom uzyskanie przewagi konkurencyjnej na rynku.

Nasze procesy produkcyjne pozwalają nam na produkcję gotowych kompletów LED do bezpośredniego montażu w gotowym produkcie. Daje to znaczną oszczędność czasu, a jednocześnie zwiększa konkurencyjność dzięki zmniejszeniu nakładów pracy i obniżeniu kosztów.

W celu uzupełnienia naszej oferty i sprostania wymaganiom dynamicznie rozwijającego się rynku, produkujemy również sterowniki do systemów POS (point of sale). Nasze produkty dostępne są w witrynach, listach profilowych, kasetach oświetleniowych, portalach wejściowych, meblach i systemach POS jako integralny i funkcjonalny komponent.

Zapraszamy do współpracy.

 

 
 

 


O nas


Informacje techniczne


Katalog produktów


Dystrybucja