Specjalne aplikacje    
              
   

 

       
   

 

 

Przykład zastosowania: Prefabrykowany moduł LED w formie litery, gotowy do natychmiastowego użycia. Kształt można dowolnie modyfikować.

Technologiczne zaawansowanie oraz silna orientacja na potrzeby klienta pozwala nam zaproponować nowatorskie rozwiązania ściśle dopasowane do jego potrzeb. Moduły o nieregularnych kształtach, idealnie pasujące do liter przestrzennych, pozwalają na znaczące skrócenie czasu produkcji seryjnej reklam.

Dotychczasowe rozwiązania opierają się na ręcznej aplikacji diod LED wewnętrz kształtu. Jest to mozolna i obarczona sporym ryzykiem błędu procedura.

Bliska wpółpraca z klientem pozwala nam na stworzenie produktu, który idealnie sprosta stawianym wymaganiom. Proces przebiega przy pełnej współpracy na każdym jego etapie co zapewnia ścisłe dopasowanie proponowanych rozwiązań do konkretnej aplikacji.

Dzięki specjalnej konstrukcji możliwe jest nawet 8-krotne skrócenie czasu montażu przy zachowaniu nieporównywalnie wyższej jakości. Przekłada się na spadek ceny finalnego produktu oraz wzrost konkurencyjności. Dzięki użyciu nowoczesnych linii produkcyjnych jesteśmy w stanie dostarczać produkty o precyzji i jakości wykonania nieosiągalnych dla dotychczas stosowanych rozwiązań.

 

Moduły zaprojektowane w ten sposób posiadają 3 letnią gwarancję producenta.

 

 

 

 

      


O nas


Informacje techniczne


Katalog produktów


Dystrybucja